Novinky
Home / Marketing / Televize Fox a obří počítače

Televize Fox a obří počítače

Americká televize udělala věc, která se šíří celým světem. Představila totiž své studio v netradiční podobě. Upravila totiž místo, ze kterého uvádí většinu svých pořadů. Nějaká malá změna by nebyla důvod k napsání článků, ale tohle se jim fakt povedlo ! Něco takového jsme na vlastní oči ještě neviděli. Tvůrci si pohráli s moderní technologií a využili nejmodernějších zařízení s Windows 8 na obřích dotykových počítačích. V televizích jsme si pomalu zvykli, že v pozadí pořád někdo pracuje, aby to vytvářelo dojem „hodnotných informací“. Občas to může být hodně zajímavé, třeba když na vás v České televizi z pozadí vyskočí za moderátorovo hlavou odhalený penis.

S klidnou hlavou můžeme konstatovat, že pohled do zákulisí televize Fox byl zajímavější, než celé zpravodajství. Pracovníci televizní stanice dostali k dispozici 140 cm dotykové počítače se kterými měli pracovat. Přepnout reportáž je velice snadné, stačí okolo sebe pouze máchat rukama jak „retard“. Samozřejmě, že v televizi Fox nejsou žádné trosky a pořídili si rovnou nejnovější tablety, s nejnovějším operačním systém a všechno samozřejmě Full HD. Práce moderátorů v Metru byla opravdu zajímavá.

U svých nových počítačů sestavovali zaměstnanci individuálně zpravodajství. Oficiální účel měl být takový, že se naráz stihne divákům ukázat co nejvíce informací. Podle nás je ovšem pravý důvod marketing. Dokonalé upoutání pozornosti před celým světem a žádný trapas, co si přát víc ?

GetThumbNail (1) GetThumbNail (2) GetThumbNail

Scroll To Top