Novinky
Home / Marketing / Facebook koupil indickou společnost
Facebook koupil indickou společnost

Facebook koupil indickou společnost

Facebook se rozhodl pro koupi poměrně nové indické společnosti. Firma nese název Little Eye Labs a její cena se pohybuje mezi 10 až 15 miliony dolarů. Díky této aplikaci dostal Facebook zbrusu nový projekt, který využije na analýzu aplikací v Androidu. Dá se tedy očekávat, že produkt využije Facebook ve svých mobilních aplikacích.

Aplikace by měla sloužit hlavně k lepšímu získávání uživatelských dat. Podle aktuálních dat přistupuje aktivně k Facebooku přes mobilní zařízení přes 1,15 miliardy uživatelů. Právě polovina z tohoto obřího čísla přistupuje k Facebooku z operačního systému Android. Pro Facebook jsou telefony velmi atraktivní, protože v uplynulém čtvrtletí vygenerovali celkový zisk 49% z celého Facebook impéria.

Little Eye Labs vyvíjí nástroje, které používají experti například při analýze výkonnosti mobilních aplikací. Společnost se dá označit za dokonalý Start UP, protože vznikla teprve v roce 2012 a to přesně v létě. Celá kancelář projektu nyní změnila své bydliště. Z ulic Indie byl celý tým přesunut do Menlo Parku, kde sídlí Facebook.

Indie má třetí největší ekonomiku na světě a právě tento úspěšný prodej by mohl zájem o podnikání v zemi ještě zvýšit.

komuniste

Scroll To Top