Novinky
Home / Podnikani / iWatch – Nová značka Applu,nový produkt ?
iWatch – Nová značka Applu,nový produkt ?

iWatch – Nová značka Applu,nový produkt ?

Apple je známý hlavně díky svým telefonům a počítačům, nyní se však chystá prorazit s novým výrobkem. Dnes zástupci Applu začali v několika zemích registrovat značku iWatch. Žádosti o ochranou známku byli podány v Rusku,Mexiku,Tchaj-wanu,Japonsku,Jamajce a dalších zemích. Pozadu však není Samsung,Microsoft ani Google. Podle informací jde o jeden z nápadů, který zanechal Steve Jobs.

Hodinky by měli obsahovat operační systém iOS s dotykovým displejem. Apple nedávno vyhlásil výběrové řízení na displejového specialistu.

Apple však informace nepotvrdil, ale všemu napovídá také prohlášení Tima Cooka (Šéfa Applu). Který v konferenci naznačil, že se chtějí zaměřit nyní spíše na na elektroniku nositelnou na těle. Také dodal, že se můžeme těšit na velké odhalení nových produktů na podzim tohoto roku.

Je zde jedna zajímavost,která by se mohla týkat iWatch.  To je logo WWDC 2013. Když se podíváme na logo vidíme tvar hodinek. Akce již proběhla, ale k žádnému představení  hodinek nedošlo. Nyní stačí jen čekat.

wwdc_2013

Scroll To Top